Dagcursus prestatieafspraken (Utrecht)
Dagcursus (10 tot 16 uur) voor bestuursleden van huurdersorganisaties
Hoe verwerf je een sterke(re) positie in het overleg over prestatieafspraken? Daarover gaat deze cursusdag, speciaal voor bestuursleden van huurdersorganisaties die al enige ervaring hebben met prestatieafspraken.
In de ochtend bespreken we hoe prestatieafspraken bedoeld zijn en hoe je het proces kunt vormgeven. In de middag gaan we aan de slag met het overleg zelf en behandelen we een casus.
Hoe formuleer je een gedragen inzet?
Teken je wel of niet voor het resultaat?
Heb je tips voor je medecursisten?
Dankzij subsidie van de overheid kunnen we deze dagcursus aanbieden tegen een gereduceerd tarief van €95 (inclusief lunch en documentatie). Dit gereduceerde tarief geldt speciaal voor huurdersorganisaties die lid zijn van de Woonbond. Belangrijk: log in met je ledenaccount voor het gereduceerde tarief.
Neem voor vragen of hulp bij aanmelden contact op met Woonbond Opleidingen: opleiding@woonbond.nl / 020 - 551 77 69
Meer info
Woonbond Opleidingen
opleiding@woonbond.nl
020 - 551 77 69
Kosten
Prijs per deelnemer:
gratis voor kaderleden
€ 95 voor lidorganisaties
€ 223 voor persoonlijke leden
€ 444,07 voor niet-leden
De kosten zijn inclusief lunch en documentatie.